راه‌های جذاب و متفاوتی برای پوشیدن لباس‌های گلدار در بهار امسال

فصل بهار، بهترین زمان ممکن برای بهره گیری از پوشش‌هایی با طرح گل در سبک ظاهری شما است. در این فصل، شما می‌توانید با انتخاب لباس‌های متفاوت و طرحدار، تغییرات قابل توجهی در پوشش رسمی و خشک زمستانه خود به وجود آورید. در این مطلب، راه‌های جذاب و متفاوتی برای استفاده از پوشش‌های گلدار در بهار امسال به شما ارائه خواهد شد.

ژاکت بامبر

یک ژاکت بامبر می‌تواند مطابق با ویژگی‌های فصلی به روز رسانی شده، و با استفاده از یک طرح کلی مناسب، تعادل قابل توجهی بین یک پوشش ورزشی و غیر رسمی، و یک پوشش مجلسی به وجود آورد.

ژاکت بامبر در بهارشلوارهای گل دوزی شده

یکی از راه‌های ترکیب یک سبک اسپورت و راحت (شلوار جین)، و یک سبک مجلسی، این است که از شلوارهای گل دوزی شده در پوشش خود بهره ببرید. برای تکمیل این ظاهر جذاب، می‌توانید شلوار را با یک پیراهن دکمه دار و یک کفش پاشنه بلند ترکیب نمایید.

شلوارهای گل دوزی شدهصندل ابریشمی

این صندل‌های ابریشمی گل دوزی شده را می‌توانید به راحتی با پوشش غیر رسمی یا مجلسی ترکیب کنید. به عبارت دیگر، آنها قادرند از یک جنبه فانتزی برخوردار بوده و در عین حال، در یک پوشش شیک و مجلسی نیز جذاب به نظر برسند.

صندل ابریشمیپیراهن یا مانتوی تکه دوزی شده

هر چیزی را که تا به حال در مورد قدیمی یا بچه گانه بودن لباس‌های گلدار شنیده اید، فراموش کنید. تکه دوزی‌های زیبا و خوش رنگ، می‌توانند ظاهر مدرن و جذابی در برابر یک لباس توری مشکی پیدا کنند.

بلوز تکه دوزی شدهنیم بوت‌های گلدوزی شده

فراموش نکنید که باران، یک بخش غیرقابل انکار از فصل بهار به شمار می‌رود. البته، موتیف‌ها و طرح‌های گلدار و رنگارنگ می‌توانند حیات جدیدی به نیم بوت‌های کلاسیک شما اعطا نمایند.

نیم بوت‌های گلدوزی شدهژاکت چرم گل دوزی شده

یک ژاکت چرم موتور سواری و یک طرح گل دوزی شده، از زیبایی شناسی متضاد و منحصر به فردی برخوردار هستند. بهتر از همه این است که این لباس را می‌توان در هر سنی پوشید.

ژاکت چرم گل دوزی شده

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>