چگونه پیراهن مردانه شیک و خوش‌­فرمی داشته باشیم؟ (قسمت سوم)

پیراهن مردانه

در قسمت‌های اول و دوم این نوشته به نکاتی درباره انتخاب پیراهن مردانه و ویژگی‌های آن صحبت کردیم در قسمت پایانی نکات بیشتری را گردآوردیم تا در زمان خرید پیراهن با خاطری آسوده بهترین و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

دکمه‌­ها

دکمه‌­های پلاستیکی، رایج، ارزان و نسبتا محکم هستند. با این حال، امکان شکستن این دکمه‌­ها در صورت استفاده از رزین با کیفیت پایین در ساخت آن‌ها وجود دارد.

دکمه­‌های چوبی، انتخاب خوبی برای پیراهن‌­های غیررسمی هستند.

%d9%be%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%87

از طرفی، استفاده از دکمه‌­های مسطح ممکن است بسیار آسان باشد؛ اما احتمال شکستن آن‌ها نیز بیشتر است. دکمه‌­های ضخیم­تر، استحکام بیشتری دارند، اما ممکن است در حین بستن آن‌ها دچار مشکل شوید. در نهایت، بهتر است از قوه بصیرت و سلیقه خود برای انتخاب دکمه­‌های پیراهن خود استفاده نمایید.

پیراهن شما نشانه شخصیت شماست!

پیراهن شما در واقع بخشی از شخصیت­تان را  به نمایش می‌گذارد. پیراهن شما به نوعی نمایش‌دهنده‌ی شخصیت شماست.

انسان مدرن، گزینه­‌های متنوعی برای نمایاندن شخصیت خود از طریق پوشش و خصوصا پیراهن خود در اختیار دارد. این گزینه­‌ها می‌­توانند یک پیراهن سفید یا آبی ساده برای محل کار، پیراهنی غیررسمی با آستین­‌های بالا زده برای محیط­‌های غیررسمی و یا طرح‌­ها و الگوهای رنگارنگ و متفاوت برای مهمانی‌­ها باشند.

%d9%be%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%87-2

به یک پیراهن تک­رنگ و ساده برای مناسبت‌­های رسمی نیاز دارید؟ و یا پیراهنی با الگویی مناسب برای محیط اداری؟ آیا می‌خواهید پیراهنی بپوشید که برای مهمانی یا عروسی مناسب باشد؟ باید به خاطر داشته باشید که توجه به جزئیات می‌تواند متضمن انتخاب یک پیراهن مناسب باشد.

مطالبی که در این مقاله ارائه شد، به شما کمک می‌­کند تا اطلاعات لازم در مورد انواع مختلفی از جزئیات گزینه‌­های در دسترس را در کنار هم قرار داده و در مورد پیراهنی که تطابق کاملی با نیازهای شما دارد، تصمیم‌­گیری نمایید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>