چند نکته برای تقویت مژه‌ها

تقویت مژه‌ها

تقویت مژه‌ها با رعایت چندین نکته امکان پذیر است. همه ما این واقعیت را می‌دانیم که مژه‌های بلند و پرپشت چقدر می‌تواند در زیبایی و جذابیت یک خانم موثر باشد. نکات زیر در رسیدن به این هدف به شما کمک می‌کنند.

تقویت مژه‌ها

۱۰ دقیقه قبل از اینکه ریمل بزنید کمی روغن زیتون یا روغن نارگیل با استفاده از برس ریمل به مژه‌ها بزنید تا آن‌ها را از تاثیرات منفی ترکیبات شیمیایی لوازم آرایشی حفظ کنید.

ویتامین E و بیوتین به رشد مژه‌ها و موها کمک شایانی می‌کند. حتی اگر از ریمل‌های جنس خوب و با کیفیت هم استفاده کنید باز هم شیمیایی است و تاثیر منفی خود را روی مژه‌ها می‌گذارد. پس بهتر است حداقل هفته ای دو بار به مژه‌ها استراحت داده و ریمل نزنید.

تقویت مژه‌ها

استفاده از روغن‌های طبیعی برای تقویت مژه

روغن بادام، زیتون و نارگیل را با هم مخلوط کنید و با استفاده از برس ریمل تمیز به مژه‌ها بمالید. از ریشه شروع کنید و به مدت ۵ ثانیه بری را نگه دارید. این کار را ۴ تا ۵ بار قبل از خواب تکرار کنید. روغن بادام غنی از ویتامین‌های A،B  و E است و باعث تقویت مژه‌ها می‌شود. روغن نارگیل، باعث رشد بیشتر و تیره شدن مژه‌ها می‌شود. روغن زیتون، غنی از ویتامین E و اسیداولئیک است.

استفاده-از-روغن-زیتون-برای-تقویت-مژه‌ها

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>