چهار پوشش زیبا و مناسب برای فصل بهار

فصل بهار با حال و هوای شادش انگیزه زیادی برای استفاده از لباس‌های خاص و جذاب در همه‌ی افراد خوش ذوق ایجاد می‌کند. در ادامه ست های منحصربفردی از ترکیب لباس‌های زیبا به شما ارائه خواهد شد.پیراهن گل‌‌دار + کفش ورزشی یا کتانی سفید

پیراهن گل‌‌دار + کفش ورزشی یا کتانی سفید

استفاده از لباس‌‌های گل‌‌دار در فصل بهار، چیزی جدیدی نیست، اما امسال می‌‌توانید برای برخورداری از یک پوشش منحصر به فرد، از فرم‌‌های متفاوتی کمک بگیرید. طرح‌‌های زنانه‌‌ی بزرگ می‌‌توانند حیات جدیدی را به الگوی چند ساله و همیشگی (به ویژه در قالب یک پیراهن سبک کلاسیک، به همراه یک یقه بسته و حاشیه بلندتر) تزریق نمایند. البته، بهتر است برای حفظ ظاهر مدرن و غیر رسمی خود، این پیراهن را با کفش‌‌های تنیس یا کتانی سفید ترکیب کنید.

بلوز + شلوار جین حاشیه‌‌داربلوز + شلوار جین حاشیه‌‌دار

انتخاب یک بلوز شیک و زیبا که اجازه دهد شانه‌‌های ما (پس از گذر از روزهای سرد زمستانی) از هوای تازه بهاری لذت ببرد، کار بسیار مناسبی به نظر می‌‌رسد. این مد پوششی، سال‌‌های سال است که مورد استفاده قرار گرفته است. در این فصل نیز شما می‌‌توانید با تغییر جزئیات کوچکی، آن را به روز کرده و مجددا مورد استفاده قرار دهید. چین‌‌های ظریف، شکل آستین‌‌های اغراق آمیز، و رنگ‌‌های جسورانه می‌‌تواند به شما در تازه نگاه داشتن یک ظاهر بهاره کمک کند. شما همچنین می‌‌توانید این بلوز را با یک شلوار جین (ترجیحا با حاشیه‌‌های مدل پاره) ترکیب کنید.

یک پیراهن گرافیکی تا سر زانو +کفش پاشنه بلندیک پیراهن گرافیکی تا سر زانو +کفش پاشنه بلند

این الگوهای گرافیکی (از چهارخانه‌‌های جسورانه، تا طرح‌‌های هندسی)، در پوشش‌‌های مختلفی (از کیف‌‌ها، تا پیراهن‌‌ها) مورد استفاده قرار می‌‌گیرند. شما می‌‌توانید از این الگو در قالب یک پیراهن تا سر زانو بهره برده و از آن در مناسبت‌‌های مختلف استفاده نمایید. بهترین کار این است که این ظاهر را با یک جفت کفش پاشنه بلند چرم ترکیب کنید.

یک بلوز صورتی مات + یک شلوار صورتی ماتیک بلوز صورتی مات + یک شلوار صورتی مات

این رنگ زیبا و جذاب، تمام مفاهیم و احساسات بهاره را به یاد ما می‌‌آورد. بنابراین، شما می‌‌توانید در این فصل، از پوششی که تماما از این رنگ تشکیل شده بهره ببرید. البته بهتر است برای اینکه مانند یک کودک نو پا به نظر نرسید، این پوشش را با دو قطعه پیشرو مانند یک شلوار راستا و یک تاپ مدل گشاد ترکیب نمایید. این پوشش کلی را با یک جفت کفش پاشنه بلند در همان رنگ تکمیل کرده و به این ترتیب، نشان دهید که به سبک تک رنگ خود متعهد هستید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>