چه رژگونه‌ای متناسب با پوست شماست

رژگونه

امروزه با گسترش و تنوع فوق العاده لوازم آرایشی برندهای مختلف، انتخاب وسایل آرایشی متناسب با فرم صورت و نوع پوست برای خانم‌ها بسیار راحت و لذت بخش شده است. در این مقاله سعی بر این داریم که، در مورد رژگونه و تاثیر آن بر زیباتر کردن صورت صحبت نمائیم.

استفاده از رژگونه‌ای که بتواند نزدیک به رنگ پوست صورت شما باشد، چند رنگ نکند و علاوه بر آن سبب زیبایی بیشتر صورت شما بشود، دغدغه هر خانمی است که به زیبایی هرچه بیشتر صورت خود اهمیت می‌دهد. دقت به نکاتی ظریف در بهتر جلوه دادن زیبایی یک خانم،‌ کاملا موثر است.برای اینکه مطمئن شوید، چه رنگ رژگونه‌ای بیشتر به شما می‌آید، باید در ابتدا گرم یا سرد بودن پوستتان را بدانید. برای این‌ منظور لباسی یک ‌دست سفید رنگ بپوشید و در جلوی آینه بایستید، در این حالت تیرگی یا روشنی رنگ پوست خود را به درستی متوجه می‌شوید.

انتخاب-رژگونه

گونه‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند. بسیاری از افراد گونه خود را عمل می‌کنند تا گونه‌های خود را برجسته کنند، اما به راحتی می‌توان با گریم و آرایش حالت گونه‌ها را تغییر داد و آنها را به شکل دلخواه درآورد. شما می توانید با استفاده از یک پودر مات کاری کنید که رژگونه روی صورت تان دوام بیشتری پیدا کند و ظاهر صورت هم طبیعی تر شود، کافی است، همانند شکل سراسر صورت را، با یک پودر بسیار سبک بپوشانید، با این کار رژگونه شما در تمام طول روز پاک نمی شود.

رژگونه

فلسفه اصلی استفاده از رژگونه، روشن‌تر کردن و جذاب‌تر کردن گونه است، که بسته به نوع پوست صورت شما، که گرم است یا سرد، می‌توانید رژگونه مناسب را انتخاب نمائید. به عنوان مثال: پوست صورت شما چرب باشد، رژگونه های پودری روی پوست شما دوام بیشتری دارند. اگر پوست خشک دارید یا به دلیل بالا رفتن سن چروک هایی روی پوستتان پدید آمده است. توصیه می کنیم سراغ رژگونه های کرمی بروید که، براق تر هستند و جلای بیشتری به پوست شما می دهند، اما کسانی که پوست طبیعی دارند، با خیال راحت هر نوع رژگونه ای که دوست دارند، را می‌توانند انتخاب کنند.

خانمی هنگام آرایش کردن

هنگام آرایش

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>