چگونه با یک بودجه اندک، کمد لباس خود را به روز رسانی کنید؟

کمد لباس

زمان مورد نیاز: ارزیابی کمد لباس، احتمالا تنها یک روز زمان خواهد برد؛ اما افزودن قطعات پوششی مناسب به کمد لباستان به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. برای بروزرسانی کمد لباستان به نکته‌های زیر توجه کنید.

ابتدا محتویات موجود در کمد لباس خود را ارزیابی کنید

کمد لباس شما باید حداقل از این قطعات پوششی ساده و پایه برخوردار باشد: یک پیراهن ساده و سیاه، یک بلوز سفید، یک ژاکت کشباف پشمی به رنگ خنثی، یک دامن تا زانو، یک شلوار ساده و سیاه، یک شلوار جین، یک تیشرت تک­رنگ، یک بلوز یقه اسکی تک­رنگ، یک ژاکت، یک جفت کفش پاشنه بلند، یک جفت چکمه، یک جفت کفش پاشنه تخت رسمی، یک جفت کفش پاشنه تخت غیررسمی، و یک کیف دستی ساده. این لیست، پایه و اساس یک کمد لباس مناسب و کامل به شمار می‌ر­‌ود. به طور معمول، هر فردی می‌­تواند با ترکیب و تطابق این آیتم‌­ها، بدون صرف هزینه‌­های گزاف برای خرید لباس­‌های جدید و در مناسبت‌­های مختلف به پوشش ظاهری موردنیاز خود دست یابد. بنابراین، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این اقلام در کمد لباس شما وجود داشته باشند.

ابتدا، محتویات موجود در کمد لباس خود را ارزیابی کنید

از مزایای فروش­‌ها و حراج‌­های “پایان فصل” و جشنواره‌های فروشگاه‌های اینترنتی بهره بگیرید

بسیاری از فروشگاه­‌ها معمولا در پایان هر فصل، محصولات خود را حراج کرده و فضای مغازه را برای محصولات فصل آینده خالی می‌­کنند. این حراج‌­ها به طور معمول در هفته­‌های پایانی یک فصل آغاز خواهند شد. حتما به فروشگاه‌های اینترنتی لباس مثل فروشگاه اینترنتی رومیس توجه کنید و هفته ای چند بار از آن‌ها بازدید کنید. این فروشگاه‌ها جشنواره‌های فوق‌العاده‌ای را برای فروش محصولاتشان برگزار می‌کنند.

از مزایای فروش­‌ها و حراج‌­های "پایان فصل" و جشنواره‌های فروشگاه‌های اینترنتی بهره بگیرید

فروشگاهای مناسب را بشناسید

برای خرید لباس­‌هایی با برندهای تجاری خاص، به فروشگاه‌­هایی با قیمت عمده و یا فروشگاه‌­های درجه دو مراجعه کنید. همچنین می­‌توانید لباس­‌های قدیمی خود را به فروشگاه‌­های لباس­‌های دست دوم برده و با فروش آن‌ها، مقداری از هزینه‌­ی لازم برای به‌روزرسانی جزئی کمد لباس خود را به دست آوردید.

فروشگاهای مناسب را بشناسید

لوازم جانبی یک راه ایده‌آل

راه ساده و موثر دیگری که برای به روز رسانی کمد لباس شما وجود دارد، استفاده از لوازم جانبی مرسوم و مد روز است. جواهرات، لوازم جانبی (accessories) و کفش­‌های ارزان و مد روز، می­‌توانند با تخصیص بودجه‌ایی اندک، ظاهر شیک و جذابی به شما اعطا نماید.

لوازم جانبی یک راه ایده‌آل

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>