چگونه می­‌توان یک مهمانی تابستانه برای کودکان برگزار کرد؟

مهمانی-تابستانه-برای-کودکان

تابستان فصل تعطیلات کودکان، روزهای پایانی خود را سپری می‌کند. این روزها که هوا خنک‌تر شد و نسیم پاییزی از گرمای هوا را کم کرده است فرصت مناسبی برای یک مهمانی تابستانی برای خداحافظی با این فصل خاطره‌انگیز است.

فضای خود را با بادکنک‌­های پر از کاغد رنگی تزئین کنید.

می­‌توانید تکه­‌های کاغذ رنگی را داخل بادکنک­‌های شفاف قرار داده و حروف مورد­علاقه خود را روی هر یک از آن‌ها بچسبانید. این تزئینات ساده اما رنگارنگ می­‌توانند فضای شاد مهمانی مورد­نظرتان را به سرعت مهیا نمایند.

%d9%85%d9%87%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%db%8c-2

کودکان را با نصب یک بولینگ کوچک در فضای باز سرگرم کنید.

هیچ مهمانی نمی‌­تواند بدون فعالیت‌­های سرگرم کننده کامل شود! شما می‌­توانید حیاط خلوت خود را با چند ورق تخته چند­لا و مجموع‌ه­ای از پین­‌های رنگ شده، به یک سالن بولینگ کوچک تبدیل کنید. بهتر است جای پین­‌ها را در انتهای مسیر بولینگ با دایره­‌های رنگی رنگ‌­آمیزی کنید تا مهمانان کوچکتان بتوانند به تنهایی پین‌­ها را در جای خود قرار دهند.

کودکان را با نصب یک بولینگ کوچک در فضای باز سرگرم کنید.

تبدیل یک تایر قدیمی به یک تاب رنگارنگ

بهتر است تایر قدیمی خود را دور نیاندازید و در عوض، آن را به تاب رنگارنگی تبدیل کنید که همه مهمانانتان از بازی با آن لذت ببرند. می­‌توانید آن را با یک الگوی مناسب و با رنگ اکریلیک صنعتی رنگ‌­آمیزی کرده و حتی در انجام آن از کمک کودکان نیز بهره بگیرید. مطمئن شوید که شاخه محکمی را برای آویختن تاب خود انتخاب کرده‌­اید، چرا که قطعا بزرگسالان نیز در صف استفاده از تاب شما قرار خواهند گرفت!

تبدیل یک تایر قدیمی به یک تاب رنگارنگ

چرا زمانی که می­‌توانید حباب­‌های غول­‌پیکر بسازید، به حباب­‌های کوچک قناعت کنید؟

وقتی که شما با حباب‌­های غول­‌پیکر احاطه شده­‌اید، لبخند نزدن، کار بسیار دشواری به نظر می‌­رسد. تنها لوازمی که برای انجام این کار احتیاج دارید، دو سیخ چوبی، یک واشر و یک قطعه بلند ریسمان یا طناب است. وسیله ساخته شده را داخل محلول حباب استاندارد قرار داده و مهمانان خود را با این حباب‌­های بزرگ شگفت‌­زده کنید.

مهمانی-تابستانی

با استفاده از یک سایبان پارچه­‌ای، یک مخفیگاه اسرارآمیز بسازید.

با ایجاد یک سایبان پارچه‌­ای در حیاط خود، می­‌توانید مکانی برای محافظت از کودکان در مقابل نور خورشید درست کرده و یا فقط فضای اسرارآمیز و فوق‌­العاده­‌ای را به عنوان پاتوق آن‌ها مهیا کنید. این فضا را با چند پتو و بالش و کتاب پر کرده و با خیال راحت مورد استفاده قرار دهید.

مهمانی-تابستانی

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>