چگونه یک شلوار فلانل بپوشیم؟ (قسمت دوم)

شلوار فلانل

شلوار جین، یکی از اجزاء اصلی کمد لباس هر فردی به شمار می‌رود، اما پوشیدن هر روزه آنها می‌تواند بسیار خسته کننده باشد. هنگامی که شما تصمیم داشتید از پوششی با اندکی رسمیت بیشتر استفاده کنید، می‌توانید به جای شلوار جین، از یک شلوار فلانل خاکستری کمک بگیرید. در این مطلب، نحوه استفاده از شلوار فلانل در پوشش‌های مختلف به شما ارائه خواهد شد.
در ادامه، می‌توانید اطلاعات جامعی در مورد نحوه ترکیب و استفاده از شلوار فلانل در پوشش‌های مختلف به دست آورید.

سایه‌های رنگ خاکستری

شلوارهای فلانل خاکستری، می‌توانند یک آیتم پوششی کاربردی و همه کاره در کمد لباس شما باشند. رنگ خاکستری، یکی از خنثی‌ترین رنگ‌ها به شمار رفته، و می‌تواند به خوبی تقریبا با هر رنگ و طرحی از لباس‌های دیگر ترکیب شود.
هر چه سایه رنگ خاکستری روشن‌تر باشد، میزان کاربردی بودن شلوار افزایش یافته، و می‌تواند به راحتی در پوشش رسمی و غیر رسمی به کار رود. رنگ‌های خاکستری تیره، کمی جدی‌تر و سخت‌تر از رنگ‌های روشن‌تر ترکیب می‌شوند. اگر می‌خواهید فقط یک شلوار فلانل خاکستری خریداری نمایید، پس شلواری به رنگ خاکستری متوسط می‌تواند مناسب-ترین انتخاب موجود باشد.

سایه‌های رنگ خاکستری

انتخاب رنگ‌های دیگری برای شلوار فلانل

گزینه‌های رنگی محبوب و رایج دیگری که برای شلوار فلانل وجود دارد شامل رنگ برنزه، قهوه ای، و یا سرمه‌ای بوده، و معمولا در پوشش‌هایی با رسمیت کمتر دیده می‌شوند. این رنگ‌ها معمولا از کاربرد کمتری در هماهنگی با رنگ‌های دیگر برخوردار هستند. اگرچه شلوارهایی با این رنگ‌ها نیز می‌توانند بسیار شیک باشند، اما بهتر است در صورت خرید تنها یک شلوار فلانل، رنگ خاکستری را انتخاب کرده و یک رنگ جایگزین دیگر را به عنوان گزینه دوم یا سوم برای خود برگزینید.
برخی از ترکیبات مناسب رنگی عبارتند از ترکیب شلوار قهوه ای با یک پیراهن آبی، و یا کت و شلوار سرمه‌ای با یک ژاکت برنزه یا پیراهن سفید. همچنین، اگر مایلید که پوششتان واقعا توجهات را به خود جلب کند، می‌توانید یک شلوار فلانل آبی آسمانی را با یک پیراهن پاستل متناسب ترکیب نمایید.

پوشیدن شلوار فلانل مردانه

چه پیراهن و ژاکتی باید با شلوار فلانل پوشیده شود؟

هنگامی که تصمیم دارید رنگ پیراهن مناسب خود را برای ترکیب با شلوار فلانل خاکستری انتخاب کنید، گزینه‌های بسیاری در اختیارتان قرار دارد. زیرا همان طور که قبلا ذکر شد، هیچ رنگ یا الگوی پیراهن، کراوات، و یا ژاکتی نیست که نتواند با یک شلوار فلانل خاکستری ترکیب شود.
انواع سایه‌های مختلف رنگ آبی در پیراهن‌ها را می‌توان به خوبی با یک شلوار فلانل خاکستری ترکیب کرد، اما در واقع هیچ محدودیتی برای ترکیب رنگ با این شلوارها وجود ندارد.
در مورد بلیزرها و ژاکت‌های تک دکمه نیز می‌توان گفت که گزینه‌هایی به رنگ سرمه‌ای یا رنگ‌های دیگر، انتخاب‌های بسیار مرسوم و مدرنی به شمار می‌روند. آنها را می‌توان با شلوارهای فلانل پوشیده و با یک کراوات طرح دار و لوازم جانبی دیگر مخصوص کت و شلوار ترکیب نمود. پارچه ابریشم در یک دستمال جیبی چهار گوش یا مربعی، تضاد خوبی در برابر پارچه مات شلوار فلانل داشته، و یک پین یا سنجاق برگردان یقه به رنگ روشن می‌تواند رگه‌هایی از رنگ را به پوشش شما اضافه کند.

پوشیدن کفش و پیراهن با شلوار فلانل

چه کفشی باید با شلوار فلانل پوشیده شود؟

علاوه بر انتخاب پیراهن و ژاکت متناسب با شلوار فلانل خاکستری، شما باید کفش‌هایتان را نیز براساس پوشش رسمی یا غیر رسمی خود تعیین کنید. کفش‌های آکسفورد قهوه ای یا سیاه، رسمی‌ترین گزینه‌های شما بوده و بهترین ترکیب را با شلوار فلانل خاکستری ایجاد می‌کنند.
کفش‌های بروگس (Brogues) یا مدل‌های بدون بند، از رسمیت کمتری برخوردار هستند، اما باز هم اگر به شکل محافظه کارانه‌ای با پوشش شما ترکیب شوند، می‌توانند یک گزینه عالی به شمار روند. برای برخورداری از یک سبک ظاهری غیر رسمی، می‌توانید یک جفت کفش کتانی یا صندل را با شلوار فلانل (با یا بدون جوراب) ترکیب نمایید.
تناسب شلوار فلانل

پاچه‌ی شلوارهای فلانل مدرن، به طور کلی در لبه‌های انتهایی مخروطی شده و می‌توان آنها را تا زده، وزن شلوار را در قسمت پایین آن بیشتر کرده، و ظاهر مرتب و زیبایی به آن اعطا کرد.

شلوار فلانل

قوانین معمول در مورد شلوارهای فلانل این است که آنها به اندازه‌ای تنگ باشند که حرکات شما محدود شود. آنها همچنین باید در بالای ران و باسن شما به صورت محکم و کشیده دیده شوند.

فلانل را از کجا خریداری نماییم؟

پیدا کردن یک شلوار فلانل با قیمت مناسب می‌تواند فوق العاده دشوار باشد. دلیل این امر این است که فلانل، پارچه‌ای است که تولید آن بسیار وقت گیر بوده و به کار فشرده‌ای نیاز دارد. محصول نهایی می‌تواند با توجه به کیفیت و بافت پارچه فلانل، از تفاوت قابل توجهی در هزینه برخوردار باشد.
بهترین مکان برای خرید یک شلوار فلانل با کیفیت، بهره گیری از یک خیاط سفارشی است. آنها از بهترین مواد استفاده کرده و با اندازه گیری‌های دقیق، می‌توانند یک شلوار کاملا متناسب را برایتان تهیه نمایند. فروشگاه‌های معتبر نیز شلوارهای فلانل را با قیمت و کیفیت متوسط به شما ارائه می‌کنند.

چگونه شلوار فلانل را بپوشیم؟

– شلوارهای فلانل را در رنگ‌های مختلف امتحان کرده، و از سایه‌های تیره‌تر در پوشش رسمی خود بهره بگیرید.
– سبک ظاهری خود را به وسیله ترکیب شلوار فلانل خود با مدل‌های مناسب و پارچه‌های با کیفیت و ظریفی همچون کشمیر یا ترمه، تا حد امکان بهبود دهید.
– برای برخورداری از یک ظاهر غیر رسمی، بهتر است از یک تیشرت پولوی یقه دار و یا حتی یک تیشرت ساده کمک بگیرید.
– همچنین برای برخورداری از یک ظاهر غیر رسمی و هوشمند، می‌توانید از پیراهن آکسفورد به عنوان یک ترکیب کلاسیک و هوشمندانه استفاده کنید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>