کمد لباس­‌های کاری و پاییزی مردانه (قسمت دوم)

کمد لباس­‌های کاری و پاییزی مردانه

وقتی به فصل باران­‌های گاه و بیگاه، دمای هوای پایین‌­تر، و برگ‌­های خیس رنگارنگ نزدیک می­‌شویم، باید به فکر تجهیز کمد لباس خود با لباس­‌های مناسبی همچون جوراب‌، پلیور و کت‌­های پشمی باشیم. این لباس­‌ها برای حدودا شش ماه گذشته نادیده گرفته شده‌­اند. در این مطلب و در ادامه قسمت اول پنج مورد از لباس‌­هایی را که باید در آغاز فصل پاییز به کمد اداری خود اضافه کنید، برای کمک به شما معرفی می‌­شوند.

جین مشکی

یک قاعده کلی در امر انتخاب شلوار برای محیط کار وجود دارد و آن این است که شلوارهایی به رنگ تیره به شلوارهایی به رنگ روشن ارجحیت دارند. در واقع، یک شلوار جین سیاه می­‌تواند جای خالی بین شلوارهای غیررسمی و رسمی شما را پر کند. اما اگر با خود فکر می‌­کنید که ممکن است این شلوار برای محل کارتان بیش از حد غیررسمی به نظر برسد، می‌­توانید آن را با یک کت و پیراهن دکمه‌­ای آبی تیره ترکیب کنید. سپس می­‌توانید در روزهای تعطیل، آن را با یک تیشرت یقه­‌دار و یک کفش ورزشی ترکیب کرده و از ظاهر غیررسمی و راحت خود لذت ببرید.

%d8%b4%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%ac%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%b4%da%a9%db%8c

کفش کتانی مشکی

یک ترفند عالی برای برخورداری از یک ظاهر راحت و در عین حال مناسب برای محل کار، استفاده از یک کفش کتانی (ورزشی) ساده و مینیمالیستی است. این نوع کفش (به ویژه هنگامی که با یک شلوار جین تیره ترکیب شود)، می‌­تواند ظاهر شیک، برازنده، و در عین حال راحتی به شما بدهد. شما مطمئنا ظاهر شیک­تری در مقایسه با بقیه همکاران خود پیدا خواهید کرد.

%da%a9%d9%81%d8%b4-%d9%85%d8%b4%da%a9%db%8c

کفش­‌های راحتی

شما می‌­توانید در روزهای کاری هفته از یک جفت کفش راحتی ساده به رنگ سیاه یا قهو‌ه‌­ای در کنار کفش‌­های کتانی خود استفاده کنید. این کفش‌­ها می‌­توانند تقریبا با هر لباسی که شما در محل کار خود می‌پوشید تناسب داشته باشند. آن‌ها همچنین می‌­توانند به راحتی با کت و شلوار و حتی با شلوار جین هم هماهنگ شوند. شما در صورت تمایل می­‌توانید آن‌ها را بدون جوراب نیز بپوشید (اگر شرایط آب و هوا مناسب باشد)، اما یک جفت جوراب پشمی تیره به شما کمک خواهد کرد تا به سادگی برای پوشش پاییزی خود آماده شوید.

%da%a9%d9%81%d8%b4-%d8%b1%d8%a7%d8%ad%d8%aa%db%8c

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>