کمد لباس­‌های کاری و پاییزی مردانه (قسمت اول)

کمد لباس­‌های کاری و پاییزی مردانه

وقتی به فصل باران­‌های گاه و بیگاه، دمای هوای پایین‌­تر، و برگ‌­های خیس رنگارنگ نزدیک می‌­شویم، باید به فکر تجهیز کمد لباس خود با لباس­‌های مناسبی همچون جوراب و پلیور و کت­‌های پشمی باشیم! این لباس‌­ها برای حدودا شش ماه گذشته نادیده گرفته شده­‌اند. در این مطلب پنج مورد از لباس­‌هایی را که باید در آغاز فصل پاییز به کمد اداری خود اضافه کنید، برای کمک به شما معرفی می‌­شوند.

کت پشمی بافت­دار به رنگ آبی تیره

یکی از اجزایی که باید حتما در کمد کوچک محل کار شما وجود داشته باشد، یک کت پشمی شیک و خوش دوخت است. شما هرگز نمی­‌توانید پیش­بینی کنید که چه زمانی مجبور می­‌شوید ظاهر خود را برای شرکت در یک جلسه فوری و رسمی بهبود داده و یا از سرما­خوردگی در یک کاهش دمای ناگهانی نجات پیدا کنید. یک ژاکت راحت و خوش رنگ که قابلیت آن را دارد که روی هر لباسی پوشیده شود، می‌­تواند شما را گرم نگاه داشته و ظاهرتان را بلافاصله دگرگون کند. سعی کنید از یک رنگ و طرح ساده استفاده کرده و به این ترتیب، آن را به راحتی با تمام لباس­‌های کمد خود مطابقت دهید.

%da%a9%d8%aa-%d9%be%d8%b4%d9%85%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d9%81%d8%aa%c2%ad%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d9%87-%d8%b1%d9%86%da%af-%d8%a2%d8%a8%db%8c-%d8%aa%db%8c%d8%b1%d9%87

پیراهن دکمه‌­ای آبی تیره

محل کار شما هر جایی که باشد، مطمئنا تعداد همکاران مردی که از پیراهن دکمه­‌ای سفید یا آبی کمرنگ در پوشش خود استفاده می­‌کنند، غیر قابل شمارش است. بنابراین، شاید بهتر باشد با انتخاب یک رنگ منحصر به فرد همچون آبی تیره، ظاهر متفاوتی به خود بدهید. این رنگ، هم سبک پوشش حرفه­‌ای شما را حفظ کرده و هم ظاهر متناسب‌­تری به شما اعطا خواهد کرد. به علاوه، یکی از مزایای دیگر انتخاب یک رنگ تیره­‌تر این است که اگر در نظر داشته باشید بعد از ساعت کار به دوستان و خانواده خود پیوسته و شب را بیرون از منزل سپری کنید، پوشش‌تان شبیه به ظاهر یک کارمند اداری نبوده و می‌­توانید با اطمینان خاطر بیشتری از پوشش خود لذت ببرید.

پیراهن دکمه‌­ای آبی تیره

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>