سبک ظاهری ساده و جذاب برای پوشش بهاری

همانطور که شما وارد فصل جدیدی از سال می‌شوید، انتخاب مدهای پوششی، رنگ‌ها، و تغییر کمد لباس می‌تواند بسیار خسته کننده باشد. واقعیت این است که هیچ کس وقت انتخاب پوشش خود را در یک روند هر روزه ندارد. اما کلید موفقیت، کارایی و قابلیت مد روز می‌باشد.

یک سبک ظاهری ساده و جذاب برای پوشش بهاری

گام اول: یک گزینه پایه از کمد خود انتخاب کنید.

اگر شما برای بیرون رفتن از منزل عجله دارید، نیازی به فکر کردن نیست! در عوض، قطعه پوششی پایه و امتحان شده خود را (مانند یک تیشرت ساده، و یک شلوار جین متناسب) برای پوشیدن انتخاب کنید.

گام دوم: رگه‌هایی از رنگ‌های فصلی (در این مورد، رنگ‌های بهاری) را به پوشش کلی خود اضافه کنید.

در این زمینه، می‌توانید از آستین‌های زنگی شکل، یقه‌های افتاده، و انواع مختلفی از مدل‌های و رنگ‌های شاد و بهاره استفاده نمایید. البته قانون کلی این است که اطمینان حاصل کنید از یک تاپ یا بلوز خاص و منحصر به فرد استفاده کرده و به دنبال یک سبک ظاهری مد روز باشید.

گام سوم: به انتخاب اکسسوری‌ها و لوازم جانبی مناسب توجه کنید.

کارشناسان مد عقیده دارند که ساده‌ترین راه برای ایجاد یک ظاهر مناسب (در یک زمان محدود)، این است که از لوازم جانبی استفاده نمایید! در واقع، اکسسوری یا لوازم جانبی مناسب، می‌تواند نقطه کانونی پوشش شما شود. برای دستیابی به این هدف، بهتر است یک کیف جدید خریداری نموده و از دستبندها یا گوشواره‌های متناسب با پوشش کلی و سبک ظاهری خود کمک بگیرید.

گام چهارم: یک کفش زیبا و مناسب با پوشش خود را انتخاب کنید.

ترفند دیگری که می‌توان از شیک‌ترین زنان جهان آموخت، این است که باید توجه زیادی به کفش‌های خود (به عنوان یک عضو مهم در پوشش کلی شما) معطوف نمایید. حتی اگر شما ساده‌ترین تیشرت و شلوار جین خود را پوشیده‌اید، کفش شما می‌تواند ظاهرتان را بلافاصله از یک سبک ساده و غیر رسمی به سبکی شیک‌تر از یک ظاهر متوسط تبدیل کند. بهتر است به این قاعده اعتماد کنید. این ترفند، همیشه موثر واقع خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>