5 مدل کیف کاربردی برای آقایان

5 مدل کیفیی که آقایان باید داشته باشند.

همه ی ما برای موقعیت های متفاوت کاری و روزانه و بر اساس کاربرد از کیف های متفاوتی استفاده می کنیم. استفاده از کیف مناسب علاوه بر حمل و نقل آسان به کاهش خستگی ناشی از حمل طولانی مدت آن نیز کمک می کند.

در ادامه تعدادی از این کیف ها را به شما معرفی می کنیم

  1. کیف لپ‌تاپ

این روزها همه با کیف‌های جادویی لپ‌تاپ آشنایی دارند. این نمونه کیف مثل کیف پستچی، رویه ندارد و معمولاً با زیپ باز و بسته می‌شود. فضای داخلی این کیف و قدرت بدنه آن برای محافظت از لپ‌تاپ، جزء ویژگی خاص این کیف‌ها است. پس اگر نیاز به جابجایی لپ‌تاپتان دارید حتماً این کیف را تهیه کنید.

  1. کیف پستچی

این نمونه کیف معمولاً به حالت کج استفاده می‌شود و بند بلندی دارد. کیف به اصطلاح پستچی در بین دانشجویان پرطرفدار است. اما در حالت کلی می‌توان گفت که با هر سلیقه‌‎‌ای متناسب است. پس داشتن این کیف کاربردی را به آقایان توصیه می‌کنیم.

  1. کیف دستی

این نمونه کیف دستی را انگلیسی‌ها به نام “shopping bag” می‌شناسند. معمولاً زمانی که حرف از کیف دستی به میان می‌آید، ظاهری زنانه در ذهن یاد‌آوری می‌شود؛ اما خوب است بدانید تنها مردان اهل مد و خوش پوش با آسودگی خیال از این کیف‌ها استفاده می‌کنند. ست این کیف با لباس‌ تمام فصل ها بی‌نظیر است.

  1. کیف مدرسه

کیف مدرسه ترکیبی از کیف لپ‌تاپ و پستچی است اما از لحاظ سایز و میزان گنجایش با هم تفاوت دارند. این نمونه کیف دارای یک رویه است که به حلقه‌های موجود روی کیف متصل می‌شوند. این کیف‌ها دقیقاً مناسب افرادی است که می‌خواهند حس دانشجویی را به تمام معنا تجربه کنند. پس خرید این کیف را به دانشجویان توصیه می‌کنیم.

  1. کیف سفر

این نوع کیف مناسب پیکنیک‌های کوتاه مدت است. فضای داخلی موجود در این ساک به راحتی به شما این امکان را می‌دهد که لباس‌ها و وسایل اولیه را در آن جا دهید. برای مسافرت‌های کوتاه مدت از این کیف استفاده کنید.

شاید دوست داشته باشید

2 نظر

  1. 1

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>